Květen 2011

Dobrý kamarád Tě přijde navštívit do vězení. Skutečný přítel sedí naproti Tobě a říká: To jsme ale dojebali...

27. května 2011 v 13:26 | Třináctiletá autorka, kterou baví psát.
Čůs, jak se tu máte? Já se mám v celku dobře, až na to ,že jsem nehorázně unavená- Tento týden jsem měla každý den trenink.
Jinak dneska jedu na víkend zase na turnaj, jedu s kadetkami do Ústí nad Orlicí,docela se těším.
Včera večer jsem přemýšlela ,že bych napsala nějaký článek na nějaké téma ,ale byla jsem naprosto nejvíc líná, takže jsem se na to zase vysrala. Ale tak co, je to moje věc , co se napíšu!
V poslední době bylo velmi krásně, takže jsem se snažila ty krásné dny nějak užít. Ale tento víkend má být prý ošklivo, jsem na to zvědavá- doufám ,že bude ošklivo, protože chci hrát v hale ... Ale to mi asi nevyjde :D
No, nemyslete si ,že budou o víkendu nějaký články, nebudou. Nějak nestíhám. Prostě ... není čas.
Jinak v tuhle chvíli poslouchám tu nejlepší písničku ♥ Je nejvíc super, je od Killaze.

"To se mi líbí, tobě taky,jemu ne!"

Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

22. května 2011 v 10:15 | Třináctiletá autorka, kterou baví psát.
Jsem velmi líná a nehce se mi nic psát a prostě jsem líná přemýšlet ,ale tak alespoň vám shrnu to co jsem dělala včera a to co plánuji na dnešek...
Zlatíčka, včera jsem byla na nejlepší a nejúžasnějším "bíč volejbale" a nejvíc jsem si to užila :) ♥
Byla to úžasná akce a suprově kvaletní volejbal,dneska je finále ,ale já dneska jdu do kina s kamarádama ... Tak snad si to užijeme a dopadne to tak jak plánuji :))
V celku se těším a jdeme na Piráty z Karibiku, neviděl to někdo? Kdo to viděl,tak se nebojte sem napsat svůj názor.
Jinak sem našla super video o facebooku, tak se koukněte a zanechte svůj komentík.


V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

17. května 2011 v 19:46 | Třináctiletá autorka, kterou baví psát.
Čůůůs, držky :) Jak se tu máte? Asi stejnak na můj blog nikdo nechodí ,ale co.. Mně na tom nezáleží, je mi to jedno a nesejde na tom. Já osobně nepotřebuji nějakou popularitu a nezálží mi na tom, stejnak mě nikdy pořádně přes nějaký blbý internet nepoznáte!
Jinak vám chci napsat,že bz facebooku prostě nepřžívám :D Je to bou žel smutné ,ale prostě to nejde... Když se nudím tak jdu kam na facebooku ,když nemám co dělat jdu na facebooku, prostě jinak už to nebude a ani nemám zájem to měnit.
To jsem se zase rozjela :D
Ten to víkend jsme byli v Sokolově, no.. Dopadlo to tam podle mých představ , prostě nehorázně hrozně. Už mě to sere ,že si trenér na nás pořád jenom otvírá hubu, už mě to prostě sere! Jsem ráda ,že už ode dneška budu chodit s kadetkami :) Nějaké to pozitivum. Jinak mlj život až na školu v celku zatím jde, prostě nění to nejlepší ani nejhorší ,ale nějak se to snažím zvládat.. A škola? :D Prostě je tam nuda a od učitelů slyším samí "Blááá,bláá,bláá"! Asi jsem v nějakém divném stádiu puberty i když jsem si myslela ,že už jsem tohle stádiu přešla , asi ne ..

Už mě nebaví nic psát, jsem nehorázně líná ... Takže nějakou písničku vám sem hodím! Mně se osobně velmi líbí :) Takže je to Avril ♥Psané s láskou pro Vás!
Prosím KOMENT ♥

Mít dobrou náladu je super.

12. května 2011 v 22:09 | Třináctiletá autorka, kterou baví psát. |  ....Denní život autorky
Zdravím vás, jak se tu máte? Omlouvám se, tedy vlastně neomlouvám za to ,že jsem nenapsala. Mám toho teď moc a jsem ráda ,že nějak stíhám. Tento víkend zase jedu pryč (Sokolov)..Jsem ráda ,že stíhám školu a prostě volejbal a ostatní.
Právě teď sedí u PC s horkým čajem a hordou učení. Zeměpis mi vůbec neleze do hlavy a jsem ráda ,že prostě něco stíhám.
Poslouchám LADY GAGA.. A při tom mám zapnutý facebooku, prostě jsem to nevydržela .. :D
Jsem závislák, to přiznávám. Takže zase nevím , kdy napíšu mám toho mnoho.
No, já Vám sem dám písničku od Lady Gaga a jsem zvědavá na vaši kritiku ,ale hlavně chválu.


Facebook to vždycky všechno skazí ,ale co by jsme bez něj dělali?

9. května 2011 v 16:35 | Třináctiletá autorka, kterou baví psát. |  Autorská díla, povídky a jiné věci psané mnou.
Od zítřka jsem se rozhodla ,že nebudu chodit na facebook. Bude to pro mě hodně těžký ,ale prostě už mě to tam štve ne prostě mě to tam nehorázně sere! Já už nepotřebuji psát nějaké hloupé statusy, dávat nové trepné fotky, sdílet ...
Prostě už je s tím konec, už na to seru.. Facebooku skazil všechna moje přátelství. Tedy jestli to bylo přátelství ,protože mi psali ti lidi jenom na FB a ve škole nebo venku mi skoro neřekli ani "AHOJ".
Stejnak už na facebooku nikdo nechodí, skoro všichni už si uvědomili ,že je to srančka. Že to prostě za to nestojí. Už je to ohrané ,ale přijde asi něco jiného.

Miluji ty víkendy ,kdy se nenudím.

8. května 2011 v 21:51 | Třináctiletá autorka, kterou baví psát. |  ....Denní život autorky
Zdravím vás, jak jsem říkala o víkendu jsem nic nenapsala , i když víkend ještě je .. Ale jako myslím přes sobotu a dnes odpoledne. Už jednou jsem vám psala ,že jsem na turnaji, vlastně už jsem doma a proto vám píši.
Umístili jsme se na krásném 4.místě z 16. týmů. Jsme v celku velmi spokojená. A hlavně ráda ,že jsem si to s holkama velmi užila. Nejvíce mě potěšilo,že jsme dostali i pohár , který se většinou za čtvrté místo nedostává ,ale jsem moc ráda.

Zítra vůbec nevím jestli napíšu proto,že možná jdu s kadetkami na trenink ,ale jsem celá omlácená, unavená a všechno mě bolí. Takže to nevypadá ,že půjdu :D Je velmi pravděpodobné ,že napíšu nějaký big,gig dlouhý článek o tom ,co jsme prožili a hlavně nějaký ten můj názor na zápasy, asi vás to zajímat nebude ,ale vážně to číst nemusíte :)
Takže já jdu spát, jsem nehorázně moc unavená!

Se zavřenýma očima se s vámi loučím,
zdravím vás, pozdravuji, mávám a tak dále! :D

Užívej si každého okamžiku svého života ♥

5. května 2011 v 14:15 | Ta stará Enii,kterou znáte ,ale možná malinko jiná. |  ....Denní život autorky
Moji oblíbenci, nebo jak tomu mám říkat ... Už jsem to udělala, snad budou spokojeni ti ,kteří mezi mě patří.
Snad jsem někoho neurazila ,když jsem je tam nedala. Nebudu tady někomu něco nalhávat, od toho tady přeci nejsem.
Budu si na svůj blog dávat , co chci a vám to může být jedno. Je možná ,že vás to urazí, naštve.. Ale prostě bych vás tam měla dávat ,když mě tvůj blog nezaujmul.
Líbí se mi i více blogů ,ale tyhle ty mám nejraději a chodím na něco hodně často a hlavně ráda.
Tak jdeme od toho.
Takže nevím, jestli dneska ještě něco napíšu ,protože jsem docela líná a myslím si ,že jsem toho udělala dost. Znáte mě , prostě nejsem moc na práci.
Jinak se musím připravit na víkedový dlouhý turnaj, který musím odehrát. Doufám ,že se mi to jakž takž povede a budu spokojená.
A i příští víkendu tu nebudu proto,že jedeme zase do Sokolova na další turnaj.
No jo no, mám toho ještě hodně, do toho škola a všechno možný. Docela už jsem unavená z toho všeho ,ale teď jsem si odpočinula tři dny a naštěstí zítra nejdu do školy proto,že místo školy jedeme na ten turnaj. Alespoň něco pozitivního. Možná vám stihnu něco přednastavit ,ale nic neslibuju ani nechci nic slibovat. Budu ráda za každý komentář navíc a budu hrozně ráda za to ,když se budete rádi hodit a hlavně si přeji ,aby Vás moje články bavili. Není důležité mít ohromnou návštěvnost a plno kriti kolem toho, já si vystačím s návštěvností 20 lidí za den .. Ale jenom si přeji ,aby sem chodili lidi které to bude bavit a zajímat je to. Budu nejvíce šťastná ,když mi sem budete psát komentáře.. Ale budu ráda ,když to nebudou komentáře jenom pozitivní ,ale i kritické. Nikdo není dokonalý, každý má chyby a já chci aby jste mi řekli jaké ty chyby dělám a mohla je alespoň trochu napravit. To už je asi všechno.
Ještě vám chci říct ,že na blogu nebudu moc aktivní , budu přidávat jenom prostě články který budu chtít.. Prostě to co mě napadne. Nebojte nebudu z toho dělat jenom můj děníček, to je trochu otravný ,ale budu se snažit aby to bavilo alespoň těch pár lidí , co můj blog navštíví. Už tu jenom plácám. Takže já se jdu najíst a zkouknout nějakej ten filmík :)

A teď pár otázek pro Vás ,aby jste se nenudili.. Pochopím ,když si ten článek nepřečtete celý, já bych na to asi taky neměla nervy .. Ale alespoň nějaké to spestření pro vás.

- Líbí se ti nový vzhled blogu?
- Chtěl/a abych něco změnila?
- Budeš můj blog navštěvovat časteji?
(Chci upřímné odpovědi, prosím)

Psané jenom pro návštěvníky od té nějaké autorky

-

Žádné spřátelené stránky ani nic takového.

5. května 2011 v 13:44 | Třináctiletá autorka ,která ráda píše unuděné články
Jak už jsem psala, chci mít jenom oblíbené strány na které chodím a které mě baví a zajímají. Mějte na to názory jaké chcete ,ale já si to budu dělat podle toho, jak budu chtít já!

- madro.blog.cz (Úžasná grafika)
- eli-cool.blog.cz (Super články o Stmívání)
- http://photo-shara.blog.cz/ (Prostě její úžasné články)
- http://weasley-guys.blog.cz/ (Každodenní zajímavosti o HP)
- http://luckybog.blog.cz/ (Je to prostě její blog)
- http://xoxo-graphic-xoxo.blog.cz/ (Úžasná grafika, co si víc přát)
- ladyvanilka.blog.cz (Líbí se mi její styl psaní)
- divciparta.blog.cz (Lapri je úžasná)
- beuty-girls.blog.cz (Jsou to prostě ony dvě!)


Moje další stránka je vampire-academy.blog.cz byla bych ráda ,kdyby ses tam koukli :)

Tihle ti jsou moji oblíbení a vždycky budou, myslím že jich je i víc ,ale teď si nevzpomínám na všechny.. Čase budou přibývat.

Chceš tam být taky? Tak mi napiš pod nějaký článek.

Záleží hodně na nadpise?! Nemyslím si :)

5. května 2011 v 13:06 | Enii* |  Změny a děj na blogu...
Už vás nebudu po druhé dneska zdravit, stejnak je to k ničemu! Heeh, mám zase nějakou divnou náladu. Ale nebudeme teď řešit mojí náladu ,ale to jak jsem si upravila blog a hlavně jak jsem vymyslela , jak to bude dál.
Rozhodla jsem se ,že nebudu mít spřátelené stránky ,ale nýbrž oblíbence.... Ty budu navštěvovat a dávat komentáře jenom já, budou to mé oblíbené stránky na které ráda chodím a nebudu muset mít žádné závasky, jestly jsem oběhla nebo ne.
Ale ,když budeš mít zájem chodit na můj blog tak já budu velmi ráda odpovídat na tvoje komentáře a je možné ,že si tě budu moc přidat i mezi oblíbence.
Já prostě už nechci mít žádné závasky, chci si jenom prostě přijít na blog napsat si článek a nic neřešit.
Nebude mi záležet na žádné blbé návštěvnosti, prostě si sem budu chodit jak budu chtít..
Snad tu najdu nějaké nové komentáře a ,že stále sem budete chodit rádi i když nebudeme spřátelení. Prostě měla jsem i spřátelené stránky kterým bylo jedno co jsem na ten blog psala.. Prostě chci mít návštěvníky které bude zájímat moje články, které bude bavit to číst a hlavně komentovat.
Takže jednu věc jsme vyřešili, že prostě nebudu mít spřátelené stránky. Je mi líto ,že to prostě musím udělat ,ale nemám náladu psát lidem komentáře ke článkům které mě vážně nezajímají..
Ale jinak budu ráda ,když se mi prostě někdy ozvete :)

Další řešení na programu je to ,že jsem přemýšlela o tom o čem budu psát. A moje rozhodnutí je takové, že budu psát jenom o sobě ... Nevím ,jak si poradím s ostaníma rubrikama ,ale zatím asi budu psát jenom články o sobě o svých kamarádech a o koníčcích.... Možná bych chtěla začít psát nějaké povídky.To ještě uvidím.
Takže zatím jenom tohle..

Doufám ,že se Vám líbí vzhled blogu, mně se osobně docela líbí. Teď chci žádný složitý vzhled do té doby, než se pořádně rozhodnu o čem chci ,aby blog byl.

No, to je zatím všechno, budu ještě upravovat, jak jen to půjde a jak budu mít čas. Budu se snažit napsat ještě nějaký články ,ale kdybych to nestihla napíšu až v neděli večer nebo až v pondělí proto,že o víkendu tu nejsem a zítra taky ne... Jedu na turnaj do Přerova. A tím bych Vás chtěla poprosit, držte nám palce :)

Blog začíná od začátku, takže minulá soutěž už neplatí.. Prostě uplně od začátku!

S láskou napsané ♥

Když bez Vás se to nedá vydržet! :/

5. května 2011 v 10:29 | Enii* autorka,která se vrací na svůj blog! |  ....Denní život autorky
Lidi, já to bez Vás prostě nevydržím. Je to hrozný, vydržela jsem to ani ne měsíc a jsem zase zpátky :D Konec jsem dala na mé narozeniny , bylo to velmi těžký ,ale rozhodla jsem se tak.. Protože jsem neměla vůbec čas ,ale teď prostě se mi po Vás začalo stýskat a jinak už to nešlo.
Takže jsem zpět a nejvíc to tu rozjedu ♥ Oběhnu spřátelené stránky ,aby si mě zase přidali.. Potom to tu trochu zkulturním a udělám nějaké menší úpravy.
Do celého článku Vám napíšu , jak si to asi budu představovat a co jsem dělala za tu dobu ,co jsem tu nebyla :)