Duben 2011

Bez přátel by byla nuda! :)

10. dubna 2011 v 12:00 | Enii*

Bez kamarádů bych nedala ani ránu, vždycky tu pomůžou! Většinou se na ně můžeš spolehnout! Prostě to jsou přátelé.
- Máš nějakého pravého přítele?
- Dokážeš si představit bez něj žít?
- Co si myslíte o "Kamarád taky rád"?

Dětství je sen, který byl kdysi skutečností.

6. dubna 2011 v 14:26 | Enii* , která vás má moc ráda ♥ |  ....Denní život autorky
Lásky moje, zdravím Vás! Jak se tu máte? Já se hrozně moc omlouvám ,že vůbec nepíšu.. Ale času je málo' Někdy si udělám čas a napíšu hrozně dlouhej článek, jenom pro Vás ♥ Jinak jako se mám vážně fajn a užívám si sluníčka. Takže mi pište , nebojte stále sem chodíím a kontroluji komentáře. Někdy se i stane ,že oběhnu , takže tím se chci i omluvit ,že skoro neobíhám! :/ Vynahradím Vám to , mám Vás moc ráda :)) Ne, já Vás miluju :P :D

Úžasná písničky, viď Sharo ♥ Takže si ji poslechněte a už se ji nebudete moct zbavit , jako já.. :D

Hádka je nejhorší formou komunikace.

2. dubna 2011 v 13:27 | Enii* |  ....Denní život autorky
Omlouvám se ,že jsem nenapsala dříve, nebyl čas! Jinak k tomu nadpisu, je to vážně pravda, já osobně v mém věku 13tileté holky bych byla radši, kdyby mi bylo alespoň o dva roky více! A co, až budu stará , tak si budu přát ,aby mi bylo méně , než o ty dva roky. To je prostě život, každý si tím projde a musím i já! No, jinak se ještě jednou omlouvám ,že jsem tu nic nenapsala ,ale obíhala jsem a na blogu jsem byla, to neznamené ,že když nepřidám článek ,že jsem neaktivní! Takže , tím Vás chci poprosit ,aby jste mi psala komentáře a normálně obíhali, i když tu nebudu mít žádný nový článek! :)
Jinak dneska vůbec nevím , co budu dělat.. Asi se nejvíc nudit , jako každý víkend! Jinak se dneeska už asi vůbec neozvu. A ani nevím , jak to bude zítra, ještě se uvidí! :) Mám Vás ráda.