Leden 2011

Dneska toho moc nebude! Omlouvám se...

31. ledna 2011 v 14:50 | Enii* |  ....Denní život autorky
ff2586
Děkuji za návštěvnost :)) 
Pondeli: 81
Utery: 62
Streda: 27
Ctvrtek: 29
Patek: 47
Sobota: 49
Nedele: 60

Celkem: 355
Jinak dneska nic moc nepřidám asi až večer :/ Jdu ke kamrádce a budeme tvrdě makat na projektu na dějepis...Snad se nám podaří ;) Tak Páá a užijte si to tu!

Poslouchám maminku a chodím brzy spinkat! :))

30. ledna 2011 v 22:18 | Enii* |  ....Denní život autorky
Dobrý večer zdravím vás :)) Jak jste se dneska celý den měli? Já v celku fajne ;) Jak přijeli rodiče z hokeje jeli jsme k babičce. Bylo to tamm docela dobrý ;) Protože tam byla i moje malá sestřenka a bratranec! No i když jsem nejvíce času trávila s knížkou v ruce (Vampýrskou akademii *MRAZIVÝ POLIBEK*) užila jsem si to tam.

8
Když jsme přijeli domů tak jsem neměla nějak náladu sem něco psát (Omlouvám se). Ale prostě už jsem chtěla mít svůj večerní klid...Takže jsem chvilku strávila na FB skontrolovala komentáře a odpověděla na ně! Jinak jsem si také připravila do školy. A páák? Jsem šla koukat na *PRAVOU BLONDÝNKU 2* na kterou jsem se těšila celý týden :D Super film ;) No jinak jsem si o reklamu přelakovala nehty ...Červená :D No a jdu po celém nudném dni do hajak...Tak dobrou noc ;) Jdu ještě kouknout jestli AFFS přidaly něco nového :)) Dobrou noc :*

Nějaké malé kecy a plus bleskovka 0.4 :))

30. ledna 2011 v 12:21 | Enii*
No takže děkuji ,že se vám mé diplomy líbily :)) No dneska jsem se zatím jenom nudila :D Jinak bych se chtěla zeptat na pár otázeček! A chci aby to vyplnili všechna moje AFFS ,ale bude to něco jako malá kontrola ,ale můžete se přidat i další :)) Nebude to nějak oznámené ,ale doufám ,že si toho všimnete v menu :)) Jinak to bude trvat do konce příštího týdnu! ;)

mlom
Takže jdeme na to s těma "pár" otázkama :D Jinak odměna je diplom :)) Už zase ;) A prvních 5 tady bude mít na 5 dní reklamu :))

- Jak se máš?
-Co chceš na diplom?
-Co mám změnit?
-Líbí se ti tu?
-Je hezký můj dessing?
- Neznáš nějakého dobrého grafika ,který by mi udělal dess?
- Jaké jsou podle tebe mé články?
-Jaké bych měla přidávat články (Podle tebe!)
-Jsem dobré AFFS? ;)


No doufám ,že to všichni vypní :)) Mám vás ráda :*
:D

Odměny za bleskovku 0.3

30. ledna 2011 v 9:42 | Enii*
o snad se vám budou líbit! Dělala jsem to hodně dlouho tak snad se budou líbit.Doufám :D

4


Nedělní den budu trávit "zase" doma :/

30. ledna 2011 v 9:03 | Enii* |  ....Denní život autorky
Takže prostě to s tím hokejem nevyšlo no :/ No tak nevadí :D Ale dneska už to nějak přežiju! Prostě zítra už do školy a nuda to nebude :D No doufám. Dnes to ještě přežiji. Dneska zatím nevím co budu dělat ,ale asi celý den prožiju u počítače a televize.

6
Zachvilku vám půjdu udělat ty diplomy za bleskovku :) A dneska ještě oběhnu AFFS a přidám nějaký články asi i něco přednastavím na zítra ,aby jste měli co číst :)) No, zatím nevím vůbec co ,ale to nevadí :D Tak já se zachvilku ozvu ;) Jdu na ty diplomy! Celý den můžete psát komentíky budu vám na ně odpovídat (velmi ráda) :))


Jinak stále prosím o hlásky! Tady
Je to docela důležitý :)) Ráda oplatím!Další nudnej den jako celý ten to týden :/

29. ledna 2011 v 19:24 | Enii* |  ....Denní život autorky
Ano zase jsem celý hloupý den nudila! Už mě to nebaví já+nuda? To nejde dohromady! Ano možná se už nudím z toho důvodu ,že jsem nemocná ,ale já už chci ven já už chci kamarády já už chci zase běhat venku jezdit všude možně a hlavně na treninky! Mám v sobě tolik energie ,že bych zbila gorilu (Ano přeháním ,ale nuda už mě asi dostala) :D A co mi na to řeknou rodiče ,když se nudím? Jdi na PC (Jako bych tam nebyla celý týden ,že?) No ano asi by si tuto větu přálo slyšet od rodičů hodně dětí ,ale já NE! Já chci už ven z mého pokoje a prostě z baráku! Nebaví mě to už jste to pochopili? :D

micky
Jak já miluji když si můžu chodit s kamarádama kam chci a je to prostě ZÁBAVA! No takže už jsem se rozčílila dost. Zachvilku se půjdu vykoupat a potom si nalakuju nehtíky (Rudá) :D Ty joo..Jak já bych chtěla jet zítra na hokej! Ale mamka si nemůže nechat připustit to ,že už jsem zdravá a O.K! Ale tak co nadělám je to máma...Ale až budem koukat na TV tak se budu snažit ji překecat tak mi držte palce! :)) Jinak zítra vám dám vědět jak to dopadlo :)) Snad dobře :D Jinak budu celej zítřejší den a dneska večer nasraná...No snad ne :D Tak AHOJTE! Jdu ještě oběhnout AFFS ;)) Páá ♥

Bleskovka 0.3 ;)

29. ledna 2011 v 15:02 | Enii*
Takže! Budu dávat lehké otázky (Možná) :D
- Jak se dnes máte?
-Po kolikáté jsi na mém blogu?
-Jsme AFFS?
- (Jestli ano) Jsem dobrý AFFS?

kusovka
-Jak čas to sem chodíš?
-Líbí se ti tu?
-Co chceš na diplom?
-Mám změnit dess?
-Líbí se ti Harry Potter?
- Jsou dobré mé články?

> Diplomy budu tento krát dělat vzlášť a prvnímu možná i avatar :))

OFICIÁLNÍ HLASOVÁNÍ: Vyberte si kryt pro Blu-ray HP7: část 1!

29. ledna 2011 v 12:32 | Enii*
2

Warner Bros spustilo na oficiálním britském facebook účtu filmů o Harry Potterovi - Harry Potter UK - hlasování, ve kterém mohou fanoušci hlasovat pro obal, jehož podobu by mělo nést britské (ale pravděpodobně nejen britské) Blu-ray filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1! Na výběr mají fanoušci z dvou možností, na jejichž miniaturní náhledy se můžete podívat níže (snad se brzy objeví kvalitní náhledy). K hlasování je připojeno také krátké video s Emmou Watson, která fanouškům představuje podobu těchto dvou verzí obalů. Video i hlasovací anketu najdete tady

http://malymuffinek.blog.cz/

29. ledna 2011 v 11:19 | Enii*


 1. První dojem 1/5 Nic moc.
2. Layout 2/5 Ujde!
3. Menu 2/5 Přeplácané..
4.Články 3/5  Normální..
5.Aktivita 3/5 Uspokojivá..
6. Ikonka 2/5 Ujdou

Je to jenom můj názor ,ale být
tebou bych hodně ještě na blogu
zapracovala!

NEZAPOMEŇ
DEJ SI TO NA BLOG!

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. - 68 dní - 942,6 milionu dolarů!

28. ledna 2011 v 11:11 | Enii*
6
Harry Potter a Relikvie smrti: část I. - 68 dní - 942,6 milionu dolarů!

Tak, po nějaké době tu znovu máme nová čísla dosud vydělaných peněz z promítání filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. v kinech po celém světě! Podle nejnovějších informací si film do 25.ledna.2011 (tedy za 68 dní) dokázal zatím celosvětově vydělat přibližně 942,6 milionu dolarů, z čehož tvoří 291,5 mil. dolarů z USA a Kanady a 651,1 mil. dolarů ze zbytku světa. Žádný posun nahoru nebyl tentokrát zaznamenán... první část HP7 (10. v žebříčku) ztrácí v současné době na devátý nejvýdělečnější film historie - Piráti z Karibiku: Na konci světa (961 mil. dolarů) 18,4 milionu dolarů, takže další posun v žebříčku se dá již jen těžko očekávat, jelikož sedmá filmová Potterovka už spěje ke konci svého promítání v kinech, a mimochodem, v dubnu by jsme se ji měli konečně dočkat na DVD a BD!

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. je v ČR kinech od 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Baby nebude sedět v koutě!

27. ledna 2011 v 18:16 | Enii*
Ty jo já se tak těším na osmou hodinu večer. Budu se koukat na jeden ze svých oblíbených filmů! Jak já ho mám moc ráda! Ikdyž jsem ho viděla 1000x tak mě ani jednou neomrzí :)


Tenhle film prostě miluju když jsem byla malá přála jsem si být jako Baby :D
A ten její tanečník teď si nemůžu vzpomenout jak se ten herec jsmenuje..Ale on je taky prostě úžasnej..A hraje v nejlepších filmech jako třeba taky "bod zlomu" Nádhernej

Baby
Tohle je film bez chyby!

Jen tak bloudím po netu už 4 den!

27. ledna 2011 v 13:41 | Enii* |  ....Denní život autorky
To je hrozný už mě to nebaví :D Prostě je to velká nuda...Až z takové nudy chodím na alíka! Už mě ani FB nebaví neříkám ,že by mě někdy nějak "extra bavil" ,ale prostě už ani tam mě to nebaví...Ještě ,že je tu ten *BLOG* ten mě snad nikdy neomrzí ;) 
pjase :D
Jinak už se těším na oběd :D Mám hroznej hlad..Ty jo dneska by mohli dávat něco dobrýho v telce..Nebo třeba nějaký DVD :D A co jak jste se dneska měli? Co ve škole? Už se vám zachvilku blíží konec týdne a co bude? "Víííkend" 
Není to prasátko roztomilý? Jasný ,že je ;) 

Nemoc je nudná věc ,ale každý si musíme ji projít!

26. ledna 2011 v 18:42 | Enii* |  ....Denní život autorky
Už mě ta nemoc nebaví! Nebudu tady vykládat ,že už chci do školy to není pravda ,ale už mi chyběj všichni ze školy a tak! Dneska jsem se v celku ani moc nenudila...Založila jsem si zajímavej "profil na zajímavé stránce *www.super-bradavice.com* No přidala jsem jenom jeden článek tento je druhý tak snad vám to nevadí :)) Prosím o ty hlásky )viz minulý článek) ...NÉÉÉÉ vlastně už třetí článek :D Nebo druhej no já nevím :D To je jedno

xcvxcvxcv
No a co jste dělali dneska vy? :)) Rozhodla jsem se ,že asi budu psát nějakou povídku! Ale zatím vůbec nevím jakou...Ale vážně nevím jakou. V celku by mě zajímalo jaké by vás zajímali! Asi něco romantického aneb něco o HP :D Vůbec nevím ještě si to rozmyslím :) Ty  jo to je hrozný! Já prostě jsem doma a vůbec nečtu to bych prostě měla stihnout přečíst celou mojí knihovnu ,ale já prostě nic! To je divný :D No tak já už zase jdu si psát na FB ;) No Páááá (průběžně kontroluji komenty)

ddddd365

Zase prosím a škemrám :))

26. ledna 2011 v 16:22 | Enii* |  ....Denní život autorky
Asi už je to trapné ,ale prosím prosí a ještě jednou moc prosím a další hlas..Minule jsem měla nakonec 12 hlasů a byla jsem první a ani jsem nevypadla :D Tak moc prosím!

ČTI!
Nikdo jiný než vy ano mluvím na vás mí milí návštěvníci mi hlasy dát nemůže! Takže velmi ráda oplatím :)) Tak prosím hlas zase pro Enii* jsem tam jako NINA DOBREV! Č.5  Když mi dáte hlas tak mi prosím napište buď mně na blog nebo pod ten článek kam jste ho dali ten hlas ptáte se proč? Abych vám mohla poděkovat! Takže hlasy prosím dávejte 

TADY

Předem velmi děkuji ;)


Harry Potter nominován na oscara ve dvou kategorích,Helena nominována také

25. ledna 2011 v 15:44 | Enii*
LHP
Vypadá to,že jsme se dočkali.Harry má nominace na oscara v kapse a to hned ve dvou kategoriích,zabodovala také Helena Bonnham carter a celkově film King´s Speech. Harry se nominace dočkal v kategorii vizuální efekty (Alenka v říši divů taktéž) a v kategorii Umělecký směr.
Helena nominaci získala v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli,samozřejmě v King´s speech,jak už jsem psala výše. Slavností vyhlášení oscarů proběhne 27.února.
Níže v celém článku máte vypsané nominace ve zmíněných kategoriích

Rozhodla jsem se ,že ....

24. ledna 2011 v 13:35 | Enii* |  ....Denní život autorky
7sem budu více přidávat věci o HP! A hlavně bych chtěla nějakého pomocníka! Už jsem měla nějaké zájemce ,ale prostě nějak to vždycky nevyšlo :/ No tak,že budu více přidám o HP! Budu se snažit vám sem dávat více obrázků a ne pořád nudný deníček! Ano taky sem budu psát deníček ,ale už ne tolik. Asi si říkáte ,že by bylo lepší se zaměřit jenom na jedno téma ,ale to já prostě nemůžu :D Zajímá mě toho více...Takže můj blog je taková směsice všeho! No tam doufám ,že se vám tu líbí ;)Ani ne den doma a už se nudím :/

24. ledna 2011 v 12:59 | Enii* |  ....Denní život autorky
No dneska jsem nebyla ve škole! Vypadá to ,že možná půjdu až v pondělí :/ No nevím uvidím jak mi bude a kdy mě mamka pustí :D Jsem vzhůru asi od 10:15 a nehorázně se celou dobu nudím!

1
Doufám ,že se nebudu nudit pocelý den! To bych asi nepřežila :D Možná se konečně odhodlám a kouknu se na TVD :) 
- Znáš TVD?
- Jestli ano jaký je? :))

No a co na dnešek plánujete? Takže já? Jdu na můj blog s kamarádkou napsat ,že pozastavujeme! Už mě to nebaví! Ona tam vůbec nechodí a já nemám náladu tam chodit jenom sama! No a potom půjdu upravit menu! Příjde mi ,že mám moc rubrik a polovinu nepoužívám! Asi už vás nebaví číst můj deníček co? Tak jsem se rozhodla ,že budu víc přidávat obrázky a videa! Tak se prosím nelekněte až sem příjdete ;)

Když už se tam těším tak jsem nemocná :/

22. ledna 2011 v 11:37 | Enii* |  ....Denní život autorky
No takže super! Jako celý den se budu nudit doma :( Jako už včera mi nebylo nějak dobře ,ale nečekala jsem horečku! Jako trochu mě bolí v krku a mám kašel! Nemůžu se skoro ani pohnout ,protože mě bolí celý tělo!

pE
Takže vám říkám ,že toho dneska moc nepřidám asi jenom tento článek! Velmi se omlouvám ,ale fakt mi není nejlépe.. Budu asi celý den spát nebo koukat na filmy..:/ A co vy jak se dneska máte? :))

Sníh,sníh,sníh! Já už chci bazén,bazén,bazén!

21. ledna 2011 v 23:02 | Enii* |  ....Denní život autorky
No já už jsem si říkala jako no vezmu si Niky...A bude to O.K a on jako je sníh? No promiň te to jsme si jako nedomluvili! :D Já už chci léto! Léto! Léto! Už jste to pochopili?

ff2586
No jako pardón ,ale už mě to nebaví! Jinak jak jste se dneska měli? No já jsem byla ve škole ...Jak jinak! A potom jsem asi nevím :D Kolem půl 4 jela na trenink.. Já bych tu Verču zabila :D Já se sprchuji a ona mě zamkne v koupelně! Já myslela ,že ji uškrtím! :D Ještě k tomu jsem pospíchala na hokej! Bráška hrál :D 6:3 vyhráli..:)) Super oni ;) No tak už je celkem pozdě tak já si jdu ještě pokecat na FB s kámošema ..Tak Páá ;) Když tak pište na FB nebo budu i průběžně kontrolovat komenty! Tak piště ;) Jinak moje Fb

Tady

Dobrou noc ;)


Únava je hrozná,ale musíme ji respektovat!

20. ledna 2011 v 21:27 | Enii* |  ....Denní život autorky
Někdy bych si přála abychom nemuseli spát. Takhle se vlastně zamešká tolik věcí :D No ,ale v poslední době jsem nehorázně stále unavená! Třeba bych prospala i celý den. A ještě k tomu to hrozný vstávání do školy? No hrůza ,když si na to jenom vzpomenu je mi špatně a chci zůstat doma :D

369526
No zachvilinku asi už půjdu do postele a číst nebo rovnou hajat! 
-Co plánujete na ten víkend?
-A co zítra?
No já zítra zase trenál a v sobotu nevím :/ A v neděli zase zápas! Tak držte palečky ;)
Dneska už jsem oběhla! A prosím dávejte mi hlásky (viz. minulý článek)
Tak vám přeji dobrou noc a sladké sny a vyspěte se hezky na pátek, protože po něm je víkend! "Hurááá"

Asi možná nepostoupím ,ale chci vás poprosit

20. ledna 2011 v 16:00 | Enii* |  ....Denní život autorky
o další hlas! No asi mi nikdo moc  nedá jako minule..Ale tak nevadí cenu to má. A tak bych vás tedy chtěla poprosit aby jste mi dali hlas! Velmi ráda vám to oplatím nebojte se mě zeptat. :))

ČTI!
Jako velmi ráda bych vás chtěla poprosit ,aby jste mi všichni AFFS dali hlas...Vím je to nudný jít k někomu na blog na dvě sekundy a kliknout na něco ,ale moc vás prosím. Já se také snažím všem AFFS dávat hlasy jak jen to jde a zveřejní to na blogu! Tak ještě jednou velmi prosím :) Hodně mi na tom záleží...

Hlas mi prosím dávajte

TADY

Jsem tam jako Enii* a moje herečka je Nina Dobrev! Jinak je to číslo 5 ;) Předem velmi děkuji.

Pravidla pravé "PINDULÍNY"

20. ledna 2011 v 14:10 | Enii* |  Vyfoť a natoč
Prostě nejlepší seriáol :D A tohle tam bylo nej!


Taky se někdy ráda zašklebím :D

19. ledna 2011 v 21:59 | Enii* |  ....Denní život autorky
Takže dneska jsem byla na treninku nudila se doma a proseděla skoro celý krásný večer u toho hroznýho počítače , ale co bych asi bez něj dělala? To fakt nevím :D Asi už měsíc chodím na blog Lady Vanilky! V poslední době jsem si ji hrozně oblíbila, líbí se mi její články jsou zajímavý a hlavně její celkový blog! Ale je mi jí hrozně líto... Jak ji všichni nadávají a jsou zlí! 
- Chodíš na blog LV?
- Líbí se ti?
No rozhodla jsem se ,že sem poprvé přidám svojí fotku! Měli by jste si toho vážit :D No jinak bych vás chtěla poprosit ,aby jste mi napsali jak se vám líbím :D (Není poviné)

Já

No jinak asi půjdu zachvilku spinkat jsem unavená! No tak zítra ;) Zítra jsem celý den doma, tak snad něco přidám. 
- A co budete dělat zítra?
- Co plánujete na víkend?
Takže, dobrou noc a sladké sny ;)

Už se vůbec nepoznávám, každý den jsem stále víc a víc jiná.

19. ledna 2011 v 14:27 | Enii* |  ....Denní život autorky
Je to hrozný!
Každý den se vždycky stane něco zásadního!
Už mě to nebaví ty stálé hádky, divné obličeje a ty neustálé pomluvy!
Někdy si nejraději zalezu na školní záchod a jenom přemýšlím nebo
si čtu.
Už mě ty lidi unavujou jenom se předtvařujou nic víc!
ldfk
No nic!
Jak se dneska máte?
Já v celku fajne ;)
A co děláte?
No já zachvilku jedu na trenink takže Páá ;)
Jenom stihnu oběhnout :))
Takže prosím KOMENTY! Nejsem taková jaká myslíš!

18. ledna 2011 v 13:05 | Enii* |  ....Denní život autorky
Dneska jsem byla na těch rovnátkách :/
No nic moc vám řeknu..
Jak se mi to stahuje tak to bolí jako čert!
A jak se dneska máte?
Já v celku O.K ,ale jsem unavená!

mlom
No takže půjdu oběhnout!
A přidat ještě nějaký články :)
A chci zeptat!
Neznáte někoho kdo dělá grafiku?
A fakt super layouty? Nejsem blbá, jenom blonďatá!

17. ledna 2011 v 22:28 | Enii* |  ....Denní život autorky
jkhkjh
Ahojte :)
Jak se máte?
Včera jsem se pak už večer naozvala..
Byla jsem unavená a
musela jsem se učit slovíčka!
Ty jo konečně někdo pochopil ten úkol :D
Super Mrs.Bee. 
Konečně někdo.
Dneska po škole jsem jela na rovnátka..:/
Ale zítra kuli nim nejdu do školy.. Takže jako super :D
- No jinak co vy?
- Co jste dneska dělali?
No já jsem přijela z těch rovnátek
a usnula jsem!
Potom jsem spala do nějakých půl 9.
:D
Super no ;)
Dneska jsem oběhla!
A zítra vám snad (určitě)
něco přidám :)
Tak Ahojte a
dobrou noc!
Konečně už čtu 3 díl VAMPÝRSKÝ AKADEMIE.
- Četl tu někdo VA? ;)

Bleskovka....0.2

16. ledna 2011 v 16:05 | Enii*
Em
1. Kdo to je?
2. V jakém filmu hrála?
3.Co děláš?
4. Co chceš na diplom?
5. Co mám změnit? 

U toho to videa jsem umírala smíchy!

16. ledna 2011 v 12:03 | Enii* |  Vyfoť a natoč


Jej!
Nejlepší :D
Určitě znáte...
Ale vsadím se ,že když už jste to
viděli tak se zasmějete :D 

........Právě se asi prohání po hřišti

16. ledna 2011 v 10:48 | Enii* |  ....Denní život autorky
No ten to článek je přednastavený :D
Já jsem právě asi na volebajlovém hřišti!
Tak mi prosím držte palečky ať už konečně
vyhrajeme ;)
Jinak vám ještě něco přednastavím!

cute
Jinak toho to roztomilého králíčka jsem
upravovala já :D
Nějak mě to teď baví :P
A co vy jak se dnes máte? 

Konečně víkend....Ale moc volna se nedostavilo :/

15. ledna 2011 v 15:54 | Enii* |  ....Denní život autorky
pE
Takže týden učení za náma..
No  ,ale tím to ještě nekončí :)
Zítra hrajeme ...
Tak držte palečky ;)
Dneska se budu snažit zapracovat ;)
Teď mi hodně klesla návštěvka! :/
Ale tak to doženu.
Jinak děkuji AFFS ,že sem stále chodí a píši
komenty..;)
No tak já jdu něco přidat :))
Jinak co by jste si tak přáli?  


.....Velmi se omlouvám ,ale skutečnost je taková

13. ledna 2011 v 20:54 | Enii* |  ....Denní život autorky
dsgdgd215452
,že jsem teď neměla skoro vůbec čas!
Školu, volejbal a učení. Omlouvám se ,ale na blog
prostě nezbyl čas!
Dneska jsem teda měla den volno ,ale stejně jsem celý den prospala
protože jsem velmi unavená.
No takže jsem "zase" nic nepřidala.
Ale chci vám připomenout ,že blog není má povinost!
Ale chci se velmi omluvit AFFS ,že jsem teď vůbec neobíhala..:/
Ale zítra je pátek a co je po tom?
Sobota ;)
Takže to budu se snažit :)
A jinak se těším na tu párty co mám pozvánku na
konci blogu :)
No doufám ,že něco vyhrajů :D
Alespoň malý diplom ;)
No tak já si jdu ještě něco najít do školy a potom si půjdu připravit!
Nevím jestli tu ještě budu ,ale
rozhodně pište komentíky :)
No tak páá ;)
A zítra taky něco přidám ♥

Rihanna - Only Girl (In The World)

11. ledna 2011 v 19:15 | Enii* |  Vyfoť a natoč
Je fatk nádherná!
Poprvé jsem jí slyšela myslím na Disney Channel u
nějakýho úvodního videa k filmu! Moc se mi líbila,
ale stále jsem nevěděla od koho je!
Až jsem jí slyšela fajnradiu!
A hned jsem si jí musel stáhnout.
No uznejte! Je nádherná ;) 

Hity v barvách laků pro letošní zimu

11. ledna 2011 v 18:03 | Enii*
545d4f5d4f
Čím si natřít nehty právě teď. A proč podlehnout samolepícím lakům?

Sněhobílá, khaki, nude, červená, černá - to jsou letošní hity v barvách laků na nehty pro letošní zimu. Ale pozor. Jestli chceš být opravdu in, sáhni po samolepícím laku.Tehle trend se objevil už před pár lety a teď se znovu dostává do čela. V Hollywoodu se jenom šíří. Kdo ho udal? Dvaadvacetiletá zpěvačka Rihanna a celebrita Kim Kardashian, dále Lady GaGa, Rachel McAdams, Scarlett Johansson, Eva Mendes i Leona Lewis.


Miluju ten to sport! A žádný jiný! ;)

11. ledna 2011 v 17:04 | Enii* |  ....Denní život autorky
No právě asi jsem na volleyballe!
Právě asi odbíjím míč a při tom myslím  
na vás jestli se vám tu líbí :)
A jestli až příjdu tu budu mít nějaký komentáře
který mi udělej radost!
Co vy na to?
Uděláte mi radost a napíšete mi nějaký
nádherný komentář?
Koho se mi bude líbit nejvíc tak dostane diplo ;)
Tak co ..?
Kdo z koho? :D

13


Taylor Lautner a domácí práce

11. ledna 2011 v 15:46 | Enii*
dfsffsss
Nevěděl, do čeho podepsáním smlouvy na Twilight jde!
Taylor Lautner se přiznal, že vůbec netušil, co všechno přijde, když se rozhodl podepsat smlouvu na Twilight ságu.

Kusovka 0.4 - Mňamka ;)

11. ledna 2011 v 14:03 | Enii*
jkhjkh65
Nejvím Mňamkózní :D
Dala bych si! 

....Nuda mě pohltí jako facebook!

10. ledna 2011 v 20:35 | Enii* |  ....Denní život autorky
sdsfffffsff5456
Asi se divíte proč takový nadpis....
EHMmm...Mno já skoro sama nevím..
Jenom ,že se v poslední době docela
hodně nudím tak se to hodí! :D
A s tím FB? No aby to nebylo nudné ....
A hlavně ,aby jste se měli na co ptát ;)
No já jsem teď dolepila projekt na tělocvik!
To člověk nepochopí jako! Na TĚLOCVIK!
Pro mě extrémně nudná hodin nic nedělání...
A mám mít projekt ....Den po tom co nám to řekla
jsem se ještě mlátila do hlavy a říkala si ,že to není
možné :D
Jinak ta věc na obrázku je lapač zlých snů :)
Moc se mi líbil tak jsem si ho stáhla a dala jsem.
No snad se vám nebude znát nic hrozného :D 
Já si jdu ještě zopakovat občanku a potom si
jdu číst!
VAMPÝRSKOU AKADEMII 2
Neuvěřitelně super knížku!
Četl jste jí nekdo?
Velmi doporučuju....
No nějak jsem se rozepsala :D
Tak jsem to ani nechtěla ,ale nevadí!
AFFS 2 úkol
ZDE
 ..........
Chci vám říct ,že dneska jsem si na FB přidala
Lady Vanilku!
Zatím jsme si psali jenom chvilku ,ale příjde mi
hodně v pohodě! Jsem ráda ,že jí můžu poznat
jinak než jenom přes blog ;)

No tak já vám přeji hodně jedniček zítra ;)
A hlavně si užijte den!
A přeji vám DOBROU NOC! ♥ 

Ááá MUCK ;)
:D Úkol pro AFFS číslo 2! ;)

10. ledna 2011 v 17:26 | Enii*
Tak je tu úkol číslo 2!
Doufám ,že ho vypracují
všichni ne jako minule :D
Tak je to jednoduché!
Musí te mi ohodnotit aktuální články
,které se objevují na hlavní stránce.

Prosím k tématu ;)
Jinak prosím ,aby jste mi odkazy napsali
pod ten to článek ještě
s vaším jménem a blogem ;)
Děkuji :)))
+ Většina nepochopila až mi
to okomentujte tak mi prosím pod ten to
článek dejte odkazy kam všude jste mi ty komenty
daly :D Já bych potom na to zapomněla no znáte to! :D 

xvx

Úkol trvá do 15.1.2011
Konec 1.Úkolu pro AFFS ;)

10. ledna 2011 v 17:19 | Enii*
Ták nebudu to nějak komentovat :))
Jenom se dám kdo splnil a kdo ne ;)

Splnil/a/Jméno/Body/Bonusové body/
NE/www-wseobarush-blog-cz/0/0
NE/www-summer123-blog-cz/0/0           
 
Ano/www-news-in-blog-blog-cz/4/7 
Ne/www-helenahelbohnamcarter-blog-cz/0/0

ANO/www-xoxo-graphic-xoxo-blog-cz/4/5
Ne/www-gummy-kitty-girl-blog-cz/0/0
Ne/www-charminka-blog-cz/0/0
Ne/www-kokitiels-blog-cz/0/0
Ano/www-k-a-r-i-n-a-blog-cz/4/3
Ano/www-phoebehaliwen-blog-cz/4/4
NE/www-cherylcole-fans-blog.-cz/0/0
NE/www-officiall-miley-cyrus-blog-cz/0/0
NE/www-maybelline-lowe-blog-cz/0/0

 No divím se!
Málo kdo to splnil!
Poslední 3 AFFS jsou nová takže
se to nepočítá ;) 
Ještě dnes zveřejním nový úkol ;) 
Návštěvnost ;) Děkuji

10. ledna 2011 v 15:02 | Enii* |  Změny a děj na blogu...
Navstevnost za minuly tyden (3.1. 2011 - 9.1. 2011) je:
Pondeli: 31
Utery: 23
Streda: 13
Ctvrtek: 80
Patek: 34
Sobota: 43
Nedele: 248

Celkem: 472

Ty neděle nechápu :D
Velmi děkuji ;) 

........Rovnátka na pevno!

10. ledna 2011 v 14:29 | Enii*
54565
Hodně lidí nosí v této době rovnátka.
Já například také... 
Nebudu vám tu vykládat jak je to super mít rovnátka ,
ale když chce mít člověk rovný zuby...:/

......Nedělí noc strávím učením!

9. ledna 2011 v 17:18 | Enii* |  ....Denní život autorky
56456211187976545613212315
Tak já mizím :)
Pro dnešek jsem toho udělala hodně :)
Přednastavila jsem vám i články na zítra!
Stejně už se budu jenom učit a musím se to
naučit ;)
Tak doufám ,že se to naučím!
Asi už se tu vůbec neobjevím  ,ale
komenty piště já blog mít zaplý budu..
Tak budu průběžně odpovídat!
Jinak vám přeju DOBROU NOC a krásné sny ;)
ddddd365Nina Dobrev ~ Happy birthay today!

9. ledna 2011 v 15:35 | Enii*
VŠECHNO NEJLEPŠÍ NINO :)

45123

Harry Potter a Relikvie Smrti:část I. nominován v osmi kategoriích na BAFTA 2011

9. ledna 2011 v 15:19 | Enii*
Harry Potter a Relikvie Smrti:část I. nominován v osmi kategoriích na BAFTA 2011
Celý seznam si prohlédněte ZDE<.

5445321

 Harry Potter a Relikvie Smrti: část I. je nominován v osmi kategoriích. Herci, kteří pracovali na HP sérii, Helena Bonham

LHP
Harry Potter a Relikvie Smrti:část I. nominován v osmi kategoriích:
nejlepší speciální efekty
nejlepší make-up a vlasy
nejlepší zvuk
nejlepší střih
nejlepší kostýmy
nejlepší design
nejlepší kamera
nejlepší animace (Příběh tří bratří)

V každé kategorii je 15 semifinalistů. Po vyřazovací metodě (18.1.) bude následovat slavnostní předávání cen 13.2.2011.

Co bych měla změnit?

9. ledna 2011 v 14:05 | Enii* |  Změny a děj na blogu...
Tak jak už jsem psala v raním
článku....
Chci se vás zeptat co  mám změnit!
Prosím napište mi to do KOMENTÁŘŮ!
Je to důležité.
Docela by mě hodně zajímalo co
by vás bavilo ,abych sem  dávala :))

PROSÍM O RADU ;) 


cute253326
Roztomilá :D
....Dobré ráno! Pro mě moc dobré není ;(

9. ledna 2011 v 11:17 | Enii* |  ....Denní život autorky
Dobré ránko všem přeju :)
No u mě moc dobrý ne...
:/
Jako ona už je neděle...?
Chápete to..Já NE!
A to jsem si říkala jak se
o víkendu budu učit...:D
A ono nic..

sdsfdfff
Líbí se vám kusovka?
:D
Mně jo ;)
No dneska co je v plánu?
No já nevím!
Docela by mě zajímalo
jaké články by jste tu chtěli.
Tak udělám k tomu nějaký
článek a anketu ;)
Snad vás to bude bavit♥

Můžete se nudit tak jako já? To snad už ani nejde!

8. ledna 2011 v 21:54 | Enii* |  ....Denní život autorky
Právě jsem znovu asi 
už dnes po "páté" oběhla
AFFS a zase NIC!
To je hnozný...
Asi budu muset začít být přísnější...
....
Právě teď sedím u kompu obklopená
mým bordelem ;D
A hromadou jídla...

56465432121
Když já to jídlo tak miluju ♥
:D
A co vy co jste měli k večeři,?
Okamžik jdu si pro něco k pitím...
.......
O něco později :D
Kofolááá ;)
......
Snad to spapám ;)
PLS KOMENT ♥

!!!!!!

Asi poslední článek dneska...
Tak vám posílám hodně pusinek!
A dobře se vyspinkejte ;*
Aááá MUCQ :D